HAKKIMIZDA
decor

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1992 yılında kurulan Elvan Group, teksti̇l, gıda ve güvenlik sektörlerinde faliyet göstermektedir. Bugüne kadar tamamladığı projelerde 999 yakın iş ve yaşam alanı inşa etmiştir.

Yurt dışında inşaat ve diğer sektörler de faliyet gösteren Elvan Group markalaşarak büyümeye devam etmektedi̇r.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; sağlam, saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

Yaptıklarımız ve yapacaklarımız ile uluslar arası platformda faaliyet gösterilen sektöre evrensel ve özgün düşüncelerimiz ile yön verebilmek.

Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarında adından sıkça söz ettiren en iyi şirketler arasında yer alabilmek.

Kaliteden ödün vermeyen, şeffaf düşünen uluslararası müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan şirket ünvanına sahip olabilmek.

Her şeyden önemlisi attığı her adımda fark yaratan projeler ile yenilikleri beraberinde getirerek, prensiplerinden ödün vermeden sürekliliği sağlamak ve ulusal ve uluslar arası platformda var olabilmek.

MİSYONUMUZ

24 yıllık birikimiyle toplumsal ve ekonomik kalkınmaya yarar sağlayacak önemli projeleri içeren birbirinden farklı iş alanlarına taşıdığı yatırımcı kimliğiyle büyümek.

Öngörüsü yüksek hedef odaklı genç ve dinamik ekip anlayışı ile ilerlemek.

Öncü ve yenilikçi kimliği ile örnek şirket olma ilkesi temelinde şekillenen yatırım politikalarını uygulayarak; modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynakları ve bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek.

Ulusal ve uluslar arası faaliyet gösterdiği her sektörde çözüm odaklı ilerleyebilmek.

Uzun vade de kar sağlamanın kalite ve müşteri odaklı çalışmaktan geçtiğinin bilincinde olarak bu bilinçten uzaklaşmadan profesyonel ekip ve amatör ruh ile her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

HAKKIMIZDA